Projekt „Aktywni górą”

Miesiąc lipiec jest czasem pracowitym i bogatym w szkolenia dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 biorących udział w projekcie OHP „Aktywni Górą”. Właśnie zakończyły się warsztaty z zakresu kreowania wizerunku połączone z usługą stylisty. Zajęcia miały na celu zapoznanie uczestników z zasadami dress code, dodanie im pewności siebie w pierwszym kontakcie z pracodawcą, a także zwiększenie samooceny oraz nauczenia ich sposobów autoprezentacji i dbania o własny wizerunek. Po przeprowadzonych warsztatach, uczestnicy projektu w towarzystwie stylistów udali się na zakupy, aby wybrać odpowiednie stylizacje, które pomogą jak najlepiej zaprezentować się przyszłemu pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej. Przed uczniami jeszcze kurs prawa jazdy i kurs cukierniczy „Torty artystyczne”. Pracowite zajęcia pozwalają na zdobycie nowych umiejętności, rozwijanie pasji, odkrywanie siebie i otwierają drzwi do wielu fascynujących ścieżek kariery.
Życzymy wszystkim powodzenia!