Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 23 czerwca 2023 r. na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Na początku, Pani Dyrektor dokonała krótkiego podsumowania mijającego roku szkolnego, życzyła wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji oraz nabrania sił do wytężonej pracy w kolejnym roku szkolnym. Krótkie przemówienie wygłosili również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Na zakończenie, najlepsi uczniowie z poszczególnych klas otrzymali z rąk Pani Dyrektor i wychowawców poszczególnych klas dyplomy oraz nagrody za naukę, wysoką frekwencję i zaangażowanie w życie szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal na rozdanie świadectw.