Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel/fax  87 428 32 41

2013
Międzyszkolny Festytn Sportowy (17.XII.2013 r.)
II miejsce Halowa Piłka Nożna Dziewcząt (skład: Sylwia Karwowska kl. IIIA T, Kinga Mingielewicz kl. IIIA T, Anna Kulimowska kl. IIIA T, Monika Jurkin kl. IIC, Ewelina Jurewicz kl. IIC, Anna Naujous kl. IIC, Magda Nitkiewicz kl. IIB, Aleksandra Koronkiewicz kl. IIB, Sylwia Buczyńska kl. IIB, Iwona Makaryk kl. IIB)
III miejsce Halowa Piłka Nożna Chłopców (skład: Robert Kobryń, Marek Chmielewski, Piotr Styczyński, Daniel Łydzyński, Michał Żebrowski, Karol Popławski, Karol Łydzyński, Mateusz Szczerba, Łukasz Skrzypek).

 

 

2010

Turniej Piłki Nożnej Chłopców "Wiatr i Woda" Wilkasy 2010

I miejsce - Arkadiusz Jabłński, Krzysztof Sadocha, Tomasz Marchlik, Andrzej Gorkielewicz, Marcin Gałązka

Młodzieżowy Letni Festyn

I miejsce - piłka nożna chłopców