Wizyta grupy hotelarzy z klasy 3bT w hotelu Giżycko oraz Cesarskim

22 maja grupa hotelarzy z klasy 3b T odwiedziła w Giżycku dwa hotele – Giżycko oraz Cesarski. Głównym celem wizyty było poznanie nazw handlowych pokoi hotelowych oraz zapoznanie się z ofertą i standardem obiektów. Uczniowie mieli okazję zobaczyć różne typy pokoi, poznać ich wyposażenie oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu hotelarstwa. Wyjście było cennym doświadczeniem i pozwoliło połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką.