Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 21 czerwca 2024 r. na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Na początku, Pani Dyrektor dokonała krótkiego podsumowania mijającego roku szkolnego, życzyła wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji oraz nabrania sił do wytężonej pracy w kolejnym roku szkolnym. Krótkie przemówienie wygłosili również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Ochotniczego Hufca Pracy. Przedstawiciele klas drugich BS wręczyli symboliczne pamiątki swoim kolegom i koleżankom z klasy trzeciej BS, którzy ukończyli swoją edukację w naszej szkole. Na zakończenie, najlepsi uczniowie z poszczególnych klas otrzymali z rąk Pani Dyrektor i wychowawców dyplomy oraz nagrody za naukę, wysoką frekwencję i zaangażowanie w życie szkoły.  Nagrody otrzymali także uczniowie najbardziej zaangażowani w działalność Ochotniczego Hufca Pracy. Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal na rozdanie świadectw.

Informacje

Zespół Szkół Zawodowych

ul. Kościuszki 16

11-500 Giżycko

JS Like Box Slider