Program profilaktyczny Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła realizowała program profilaktyczny Fundacji  Dajemy Dzieciom Siłę, którego celem jest przeciwdziałanie przemocy oraz cyberprzemocy rówieśniczej. Udział w programie pozwolił uczniom poszerzyć wiedzę na temat rozpoznawania różnych form przemocy oraz sposobów właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia. Realizowane działania wzmacniały także kompetencje społeczne uczniów, uczyły odpowiedzialnego korzystania z internetu oraz budowały poczucie bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku w społeczności szkolnej. Koordynatorem programu była pedagog szkolna Małgorzata Kazaniecka.