Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Uroczyste otwarcie nowego boiska

Dnia 6 października 2021 r. miało miejsce otwarcie nowego, wielofunkcyjnego boiska przy Zespole Szkół Zawodowych w Giżycku. Oficjalnego otwarcia dokonali Mirosław Dariusz Drzażdżewski - Starosta Giżycki, Mateusz Sieroński - Wicestarosta Giżycki, Małgorzata Czopińska - Dyrektor Powiatowego Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych, Małgorzata Rakowska-Ożga - Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku. Inwestycja została zrealizowana w ramach projektu pt. "Sport dla wszystkich" i współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Litwa-Polska 2014-2020. Wartość inwestycji to 572 544,37 zł brutto (w tym pozyskane przez Powiat Giżycki dofinansowanie w wysokości 85%). Z tej okazji odbył się młodzieżowy turniej sportowy Giżycko - Alytus. Drużyny z Zespołu Szkół Zawodowych zmagały się z przedstawicielami szkół z Alytusa w następujących dyscyplinach: piłka nożna, piłka siatkowa, mini siatkówka 2x2.