Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Festiwal Gier i Zabaw Podwórkowych oraz Turniej Bocci

Dnia 18 września 2021 r. na sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Giżycku, odbył się Festiwal Gier i Zabaw Podwórkowych oraz Turniej Bocci. W imprezie wzięli udział wolontariusze m. in. z naszej szkoły, LO Nr 2, seniorzy z Uniwersytetu III-Wieku. Wolontariuszki z naszej szkoły z kl. 3T tj. Aleksandra Sobczak, Marta Jurewicz, Diana Dudzińska, Paulina Krystofik, Ulszula Żabionek oraz Aleksandra Kazana pomagały w organizacji i przeprowadzeniu imprezy. Gośćmi imprezy byli m. in. nasi sąsiedzi z Litwy, dzieci i młodzież ze Świetlicy Socjoterapeutycznej oraz Pełnej Chaty. Wszyscy uczestnicy imprezy aktywnie spędzili czas.
Opracowanie: S. Dawsiewicz