tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Hiszpańska Przygoda - praktyki zawodowe

HISZPAŃSKA PRZYGODA uczniów Branżowej Szkoły I stopnia - uczestników OHP w Giżycku !

19 czerwca 2021 r. sześciu mechaników z kl II a i dwóch kucharzy z klasy II b Branżowej Szkoły I stopnia, będących uczestnikami Hufca Pracy w Giżycku rozpoczęło 3-tygodniowy staż zawodowy w Maladze. Staż realizowany jest w ramach projektu „Inwestycja w przyszłość – „Drogą do kariery”, Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

Uczestnicy projektu, przygotowując się do wyjazdu ukończyli kurs języka hiszpańskiego, pracować będą w miejscowych restauracjach lub zakładach mechanicznych. W trakcie pobytu w Hiszpanii młodzież będzie nadal doskonaliła znajomość języka, pozna kulturę i zwyczaje kraju, skorzysta z wielu atrakcji np.: rejs katamaranem, wycieczka do Kadyksu, wieczór tapas i oczywiście zwiedzanie Malagi

Dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej udział w projekcie jest bezpłatny. Uczestnicy mają opłacone zajęcia przygotowawcze, podróż, zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki, ubezpieczenie, a także otrzymują kieszonkowe na własne wydatki.

1 Hiszpańska przygoda      4 Hiszpanska przygoda