Rejs hotelarzy z klasy 1b T po Niegocinie

Letnia pogoda w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego sprzyjała integracyjnym wyprawom uczniów. W piątek 8 września grupa hotelarzy kl 1b T zajęcia hotelarskie przeprowadziła na statku Bosman II podczas rejsu po jeziorze Niegocin, podziwiając z wody panoramę miasta, malownicze brzegi i okoliczne wyspy: Miłości - Grajewska Kępa oraz Ptasia nieopodal Wilkas. Podczas lekcji na wodzie młodzież zapoznała się z historią regionu, głównymi zabytkami Giżycka oraz atrakcjami i ciekawostkami turystycznymi, które polecane są przyjezdnym gościom. Przyszli hotelarze zwrócili uwagę na bogate walory turystyczne miejsca, w którym mieszkają i w którym będą pracować po uzyskaniu niezbędnych kwalifikacji zawodowych.